page contents جراحی چاقی و جراحی لاغری page contents
  • ۱۵ اردیبهشت ۹۸
  • 0
  جراحی اسلیو

  جراحی اسلیو

  اسلیو معده یا اسلیو گاسترکتومی یا جراحی اسلیو یکی از مرسوم ترین و پرطرفدارترین روش های لاغری با استفاده از اعمال جراحی چاقی و جراحی لاغری می باشد که در جراحی اسلیو معده به روش لاپاروسکوپی در جراحی چاقی با ایجاد پنج سوراخ کوچک روی شکم اقدام به جراحی میشود و در حدود ۷۵ درصد یا دو سوم از حجم انباره معده شخص با استفاده از جراحی اسلیو معده از بدن شخص خارج میگردد . در اسلیو معده مسیر گوارش و روده مانند جراحی بای پس جابجا نمیشود و شخص در مدت حدود یک سال به وزن ایده آل و متناسب خود میرسد .

  انیمیشن جراحی اسلیو معده را در کلیپ کوتاه زیر شما میتوانید تماشا کنید :

   

   

   

  فیلم های بیشتر و عکس قبل و بعد اشخاصی که جراحی چاقی انجام داده و به وزن ایده آل رسیدند در لینک زیر و در پیج رسمی اینستاگرام و کانال رسمی تلگرام ما ، روی هر عکس کلیک کنید :

   

  جراحی چاقی اینستاگرام

  جراحی چاقی اینستاگرام

  کانال تلگرام جراحی چاقی

  کانال تلگرام جراحی چاقی

  در جراحی چاقی ، فرد پس از انجام جراحی بر خلاف تصور عام هیچ تغییری در همان لحظه روی ظاهر فرد ایجاد نمیشود بلکه به مرور زمان و در طی چند ماه رفته رفته به وزن دلخواه خود میرسد . مسلما در جراحی چاقی ( اسلیو معده یا بای پس کلاسیک یا مینی بای پس یا حتی جراحی متابولیک ) روزهای اول پس از جراحی چاقی ، کاهش وزن کاملا محسوس و زیاد میباشد که این کاهش با شیب ملایم کمتر شده و پس از چند ماه متوقف میشود و در این بین ممکن است حتی بارها به صورت استپ و ایست کاهش وزن خود را نشان دهد که امری طبیعی میباشد .

   

  جراحی اسلیو معده

   

  عکس بالا نشان دهنده چگونگی انجام جراحی اسلیو معده یا اسلیو میباشد . همان طور که مشاهده میکنید حدود حجم ۸۰ درصد از معده برداشته و از بدن فرد خارج میشود . برخی اینگونه تصور میکنند که در جراحی اسلیو معده کل معده شخص برداشته میشود که این کاملا اشتباه میباشد . در عکس مشاهده میشود که حجم بیشتری برداشته و در اصطلاح در اسلیو معده به صورت یک موز در می آید که این امر باعث کم شدن اشتها پس از جراحی اسلیو و زودتر سیر شدن و در نهایت کاهش وزن فرد میشود .

   

  نحوه خارج سازی حجم باقیمانده معده در جراحی اسلیو یا اسلیو معده در فیلم زیر کاملا واضح و مشخص به تصویر کشیده شده است که میتوانید با مشاهده آن سوال خود را پاسخ دهید که چگونه امکان دارد در جراحی اسلیو معده یا اسلیو معده ، معده از بدن خارج گردد ، فیلم را تماشا کنید :

   

   

   

  همان طور که در فیلم مشاهده کردید ، نحوه جراحی اسلیو معده به صورت لاپاروسکوپی یعنی جراحی بسته بدون ایجاد شکاف و برش زیاد روی شکم انجام میشود که بعد از جراحی اسلیو بیمار در بیمارستان یک شب بستری میشود و فردای پس از جراحی اسلیو مرخص میشود . اسلیو معده یا جراحی اسلیو یکی از پرطرفدارترین جراحی چاقی و زیبایی اندام میباشد که به شما کمک میکند پس از انجام اسلیو ، به وزن و اندام دلخواه خود برسید . اگر نیاز به مشاوره حضوری و ویزیت و توضیح بیشتری دارید با شماره های موجود در صفحه تماس با ما ، ارتباط برقرار کرده و از تلفن مطب نوبت ویزیت و مشاوره بگیرید تا درباره انواع جراحی چاقی و جراحی متابولیک برای درمان دیابت نوع دو و اسلیو معده و بای پس و مینی بای پس و … اطلاعات بیشتری کسب کنید .

  با کلیک کردن روی لینک زیر میتوانید به فیلم های بیشتری دسترسی داشته باشید و جراحی چاقی و جراحی متابولیک را به صورت واقعی تماشا کنید :

   

  فیلم جراحی چاقی و جراحی متابولیک 

  پاسخی بنویسید ←

ارسال یک پاسخ

لغو ارسال

Photostream