• ۲۲ تیر ۹۷
  • 0
  جراحی اسلیو

  جراحی اسلیو

  اسلیو معده یا اسلیو گاسترکتومی یا جراحی اسلیو یکی از مرسوم ترین و پرطرفدارترین روش های لاغری با استفاده از اعمال جراحی چاقی می باشد که در جراحی اسلیو معده به روش لاپاروسکوپی در راحی چاقی با ایجاد پنج سوراخ کوچک روی شکم اقدام به جراحی میشود و در حدود ۷۵ درصد یا دو سوم از حجم انباره معده شخص با استفاده از جراحی اسلیو معده از بدن شخص خارج میگردد . در اسلیو معده مسیر گوارش و روده مانند جراحی بای پس جابجا نمیشود و شخص در مدت حدود یک سال به وزن ایده آل و متناسب خود میرسد .

  انیمیشن نحوه سوراخ کردن و انجام جراحی اسلیو معده را در کلیپ کوتاه زیر شما میتوانید تماشا کنید :

   

   

   

  فیلم های بیشتر و عکس قبل و بعد اشخاصی که جراحی انجام داده و به وزن ایده آل رسیدند در لینک زیر و در پیج رسمی اینستاگرام و کانال رسمی تلگرام ما ، روی هر عکس کلیک کنید :

   

  جراحی چاقی اینستاگرام

  جراحی چاقی اینستاگرام

   

   

  کانال تلگرام جراحی چاقی

  کانال تلگرام جراحی چاقی

  در جراحی چاقی ، فرد پس از انجام جراحی بر خلاف تصور عام هیچ تغییری در همان لحظه روی ظاهر فرد ایجاد نمیشود بلکه به مرور زمان و در طی چند ماه رفته رفته به وزن دلخواه خود میرسد . مسلما در جراحی چاقی ( اسلیو معده یا بای پس کلاسیک یا مینی بای پس یا حتی جراحی متابولیک ) روزهای اول پس از جراحی چاقی ، کاهش وزن کاملا محسوس و زیاد میباشد که این کاهش با شیب ملایم کمتر شده و پس از چند ماه متوقف میشود و در این بین ممکن است حتی بارها به صورت استپ و ایست کاهش وزن خود را نشان دهد که امری طبیعی میباشد .

   

  جراحی اسلیو معده

   

  عکس بالا نشاهن دهنده چگونگی انجام جراحی اسلیو معده یا اسلیو میباشد . همان طور که مشاهده میکنید حدود حجم ۸۰ درصد از معده برداشته و برش میخورد و از بدن فرد خارج میشود . برخی اینگونه تصور میکنند که در اسلیو معده کل معده شخص برداشته میشود که این کاملا اشتباه میباشد . در عکس مشاهده میشود که حجم بیشتری برداشته و در اصطلاح در اسلیو معده به صورت یک موز در می آید که این امر باعث کم شدن اشتها پس از جراحی اسلیو و زودتر سیر شدن و در نهایت کاهش وزن فرد میشود .

   

  نحوه خارج سازی حجم باقیمانده معده در جراحی اسلیو یا اسلیو معده در فیلم زیر کاملا واضح و مشخص به تصویر کشیده شده است که میتوانید با مشاهده آن سوال خود را پاسخ دهید که چگونه امکان دارد در جراحی اسلیو معده یا اسلیو معده ، معده از بدن خارج گردد ، فیلم را تماشا کنید :

   

   

   

  همان طور که در فیلم مشاهده کردید ، نحوه جراحی اسلیو معده به صورت لاپاروسکوپی یعنی جراحی بسته بدون ایجاد شکاف و برش زیاد روی شکم انجام میشود که بعد از جراحی اسلیو بیمار در بیمارستان یک شب بستری میشود و فردای پس از جراحی اسلیو مرخص میشود . اسلیو معده یا جراحی اسلیو یکی از پرطرفدارترین جراحی چاقی و زیبایی اندام میباشد که به شما کمک میکند پس از انجام اسلیو ، به وزن و اندام دلخواه خود برسید . اگر نیاز به مشاوره حضوری و ویزیت و توضیح بیشتری دارید با شماره های موجود در صفحه تماس با ما ، ارتباط برقرار کرده و از تلفن مطب نوبت ویزیت و مشاوره بگیرید تا درباره انواع جراحی چاقی و جراحی متابولیک برای درمان دیابت نوع دو و اسلیو معده و بای پس و مینی بای پس و … اطلاعات بیشتری کسب کنید .

  با کلیک کردن روی لینک زیر میتوانید به فیلم های بیشتری دسترسی داشته باشید و جراحی چاقی و جراحی متابولیک را به صورت واقعی تماشا کنید :

   

  فیلم جراحی چاقی و جراحی متابولیک 

  پاسخی بنویسید ←

ارسال یک پاسخ

لغو ارسال

Photostream