page contents جراحی چاقی و جراحی لاغری page contents
  • ۱۰ اردیبهشت ۹۸
  • 2
  جراحی اسلیو معده

  جراحی اسلیو معده

  در جراحی چاقی و یا جراحی لاغری یکی از روش‌هایی که می‌شود به وزن ایده آل و متناسب رسید، عمل‌هایی‌ است که معده کوچک یا به قول معروف جراحی کوچک کردن معده یا نازک کردن معده انجام می‌شود و در بین این جراحی های لاغری ، جراحی اسلیو گاسترکتومی یا همان جراحی اسلیو معده به دلیل کاهش اشتها و نداشتن عوارض زیاد جراحی از محبوبیت خاصی در بین افراد چاق و حتی افرادی که دارای اضافه وزن هستند ، برخوردار است.

  جراحی اسلیو معده به دلیل سادگی عمل جراحی لاغری تعداد زیادی از جراحان این عمل جراحی چاقی یا لاغری را به راحتی انجام می‌دهند . جراحی اسلیو معده معمولا از طریق لاپاروسکوپی انجام می گیرد یعنی با ایجاد پنج شکاف تقریبا یک سانتیمتری روی شکم و قسمت عمده انبار معده بیمار برداشته می شود و معده به شکل لوله باریکی (شبیه موز) درآمده و باعث کاهش حجم معده می‌شود یا در حدود دو سوم از حجم معده شخص برداشته میشود که البته میزان دقیق حجم برداشته شده توسط جراح مشخص میشود .

  در جراحی اسلیو معده به دلیل برداشتن قسمتی از معده که مواد اشتهازا تولید می‌کند، بیمار بعد از جراحی چاقی و یا جراحی لاغری به مدت چندین ماه بی اشتها می‌شود و لاغری و کاهش وزن بیشتری را تجربه می‌کند، ولی پس از این که اشتها بهتر شده چون کاهش چشم گیری در حجم معده صورت گرفته است، بیمار با مصرف مقدار کم غذا احساس سیری می کند و درنتیجه کالری مصرفی کاهش یافته و کاهش وزن و کاهش سایز بروز می‌کند و تا ۲ سال بعد از جراحی چاقی ادامه می‌یابد.

  در این روش بیمار پس از ۶ ماه در حدود نصف اضافه وزن خود را از دست داده و ظرف یک سال به وزن نرمال و ایده آل خود خواهد رسید.

   

  بهترین جراحی چاقی و بهترین روش جراحی چاقی برای هر شخص با توجه لایف استایل و رژیم غذایی و فیزیک بدنی و جواب آزمایش و سونوگرافی و آندوسکوپی انتخاب میشود ، بنابراین بهترین جراح چاقی شما با جواب این موارد بهترین تصمیم را برای شما میگیرد تا به بعترین نتیجه دست پیدا کنید .

   

  برای دیدن انیمیشن جراحی چاقی اسلیو و یا جراحی اسلیو معده ، به اینستاگرام ما سر بزنید :

   

  آدرس رسمی اینستاگرام دکتر عبدالحسینی و جراحی چاقی : 

  https://www.instagram.com/jarahichaghi/

   

  جهت مشاوره درباره جراحی چاقی و درمان دیابت با جراحی دیابت و مشاوره درباره جراحی اسلیو معده روی لینک تلگرام زیر کلیک کنید :

   

  https://t.me/abhmoshaver

   

  https://www.aparat.com/drabdolhoseini

  آزاد کردن خم بزرگ معده در اسلیو

  جراحی اسلیو معده یا جراحی اسلیو

  جراحی اسلیو معده یا جراحی اسلیو

  فیلم در آوردن قسمت باقیمانده حجم اسلیو شده معده

   

  پاسخی بنویسید ←
 • ارسال شده توسطمهدي شيرازي on مرداد ۱۹, ۱۳۹۸, ۳:۲۶ بعد از ظهر

  بيزحمت شماره اي بديد كه با واتساب تماس بگيرم من خارج از ايرانم

  پاسخ ←

ارسال یک پاسخ

لغو ارسال

Photostream