page contents جراحی چاقی و جراحی لاغری page contents
  • ۱۹ اردیبهشت ۹۸
  • 0
  مدل های جراحی چاقی

  مدل های جراحی چاقی

  جراحی چاقی یا جراحی لاغری  چند مدل است ؟ جراحی لاغری مناسب چه کسانی هست و با چه هدفی انجام میشود ؟ انواع جراحی چاقی و آیا با جراحی چاقی یا جراحی لاغری به وزن ایده آل خود میرسیم ؟ و …

  جراحی چاقی یا جراحی لاغری به روش لاپاروسکوپی و با بیهوشی عمومی انجام در بیمارستان انجام میشود و نیاز به یک شب بستری در بیمارستان وجود دارد .

  قبل از انجام جراحی چاقی یا جراحی لاغری به چند مورد ، از جمله اندوسکوپی و سونوگرافی شکم و لگن و آزمایش کامل و در برخی موارد مشاوره قلب یا غدد یا ریه و … نیاز هست .

  جراحی چاقی یا جراحی لاغری چند مدل دارد : جراحی اسلیو معده ، جراحی بای پس معده ، جراحی مینی بای پس معده ، جراحی امگا و جراحی ساسج که برای درمان دیابت نوع دو استفاده میشود .

  پس از جراحی چاقی یا جراحی لاغری فرد به استراحت چندانی نیاز ندارد زیرا جراحی چاقی یا جراحی لاغری به روش لاپاروسکوپی انجام میشود و بسیار با جراحی چاقی باز ، تفاوت دارد .

  پس از جراحی چاقی یا جراحی لاغری ، فرد باید حدود چند روز طبق رژیم غذایی جراحی چاقی یا جراحی لاغری ، پیش رود تا کم کم به روال عادی غذا خوردن بازگردد.

  رژیم غذایی جراحی چاقی در همین وبسایت موجود است و شما با کلیک روی لینک زیر به صفحه مربوط به رژیم غذایی جراحی چاقی یا جراحی لاغری انتقال داده میشوید .

  رژیم غذایی جراحی چاقی یا لاغری کلیک کنید 

  همچنین شما میتوانید در اینستاگرام جراحی چاقی یا جراحی دکتر عبدالحسینی عضو شده و از روند لاغر شدن مراجعان اطلاعات کافی دریافت کنید و در روزهای یکشنبه و چهارشنبه نحوه انجام جراحی چاقی یا لاغری را به صورت لایو و مستقیم از صفحه جراحی چاقی مشاهده کنید و طرح سوال درباره جراحی اسلیو معده و بای پس معده و مینی بای پس و امگا و دیابت نوع دو از دکتر عبدالحسینی داشته باشید .

  اینستاگرام جراحی چاقی یا جراحی لاغری

  در نظر داشته باشید که بهترین جراحی چاقی با توجه مدل بدنی و استایل شما و نتیجه تجویزها مشخص میشود .

  یعنی اگر این سوال که کدام جراحی چاقی ، بهترین جراحی چاقی میباشد را زمانی به بهترین پاسخ میرسید که در ابتدا شاخص توده بدنی شما مشخص شود

  سپس آزمایش ها و سونوگرافی و اندوسکوپی انجام گیرد و با مشورت با جراح چاقی ، بهترین جراحی چاقی برای شما انتخاب شود . با ما همراه باشید تا بهترین جراحی چاقی برای شما انتخاب شود .

   

   

  پاسخی بنویسید ←

ارسال یک پاسخ

لغو ارسال

Photostream